MAANDELIKSE POLL

Hoe bevind u ons nuwe webtuiste?
Interessante ontwerp, vloeiende interaksie en gebruikersvriendelik.
Baie gebruikersvriendelik en maklik om te gebruik.
Oorweldigend en te veel inligting.

maak toe 

Personeel

Inspirerende opvoeders en rolmodelle!

Gelukkige personeel verseker 'n geborge, gefokusde leeromgewing. Ervare, spesialis leerkragte en entoesiastiese studente vorm 'n toegewyde, positiewe onderrigspan in alle leersituasies. Lewenslange 'leerders'!

 

SKOOLBESTUUR

Mnr. Henk Pieterse

Skoolhoof

 

Mev. Alma Louw

Adjunkhoof

(Akademie) 

Mnr. Jozef Botes

Adjunkhoof

(Terrein & dienste)

Mnr. Fanie Vermeulen

Adjunkhoof

(Sport)

Mev. Michelle Ferreira

Departementshoof

Graad R

Mev. Erika Mentz

Departementshoof

Graad 1

Mev. Debbie Harmse

Departementshoof

GR. 2 & 3

Mev. Jeané Roodt

Departementshoof

Afrikaans

Mev. Ilisma Zietsman

Departementshoof

Engels

Mev. Pitta Bosman

Departementshoof

Wiskunde

Mnr. Martin Ras

Departementshoof

NW/Teg & Group

Mnr. Fanie Vermeulen

Departementshoof

SW

Mnr. Denzil Deacon

Departementshoof

LO, K&K en Dissipline

Mev. Alma Louw

Departementshoof

EBW

Mev. Marlena Joubert

Departementshoof

Rekenaars, Bybel, Verryking

Mev. Susan Scholtz

Terreinbestuurder

 

 

 

 

 

 

 
Graad R

Mev. Michelle Ferreira

Dolfynklas

Mev. Hester de Wet

Zebraklas

Mev. Carina Oosthuizen

Kameelperdklas

Mev. Riki le Roux

Beertjieklas

Mev. Maryke Potgieter

Llamaklas

Mev. Meagan Nel

Olifantklas

Mej. Danielle Hechter

SBO-student

Mej. Joneské Sauer

SBO-student

 
 
Graad 1

Mev. Erika Mentz

Gr. 1 Katjieklas

Mej.Yolandé Jooste

Gr. 1 Hondjieklas

Mev. Marietjie le Roux

Gr. 1 Hasieklas

Mev. Gerda vd Berg

Gr. 1 Pikkewynklas

Mev. Simonette de Wet 

Gr. 1 Minionklas

Mev. Ruchelle Bosman

Gr. 1 Uiltjieklas

Mej. Suné Havenga

SBO-student

 

 
 
  GRAAD 2

Mej. Kelmay Kotzé

Gr. 2 KK

Mev. Natasha Enos

Gr. 2 NE

Mev. Estelle Human

Gr. 2 EH

Mev. Odette Schultz

Gr. 2 OS

Mej. Bernice Kempen

Gr. 2 BK

Mev. Anneke Richter

Gr. 2 AR

Mej. Marni Muller

SBO-student

Mej. Ilzoné Pieters

SBO-student

 

 

 
GRAAD 3

Mev. Debbie Harmse

GR. 3 DH

Mej. Lizé van de Vyver

GR 3 LV

Mev. Anel de Beer

GR. 3 AB

Mej. Serita Greyling

GR 3 SG

Mev. Yolinda Pretorius

GR. 3 YP

Mev. Chrisna Havenga

GR 3 CH

Mev. Adél Coetzee

RO Gr. 1 & 2

Mev. Mariëtte Deysel

RO Gr. 3

 

 

 
GRAAD 4

Mev. Francis Vermeulen

AFRIKAANS

Mev. Jancke Potgieter

AFRIKAANS

Mej. Chantel van der Merwe

ENGELS

     

Mev. Cindy Prinsloo

ENGELS

Mev. Sonia Prinsloo

WISKUNDE

Mev. Vicky Heynecke

NW/TEG & Group

     

Mej. Danelle Raaths

SW & LO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNS & KULTUUR

Mnr. Louis Bezuidenhout

KLASMUSIEK

Mev. Marlena Joubert

VERRYKING & BYBELONDERRIG

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mnr. Karlo Blignaut

GROUP

 
GRAAD 5

Mev. Jancke Potgieter

AFRIKAANS

Mnr. Hennie Maré

AFRIKAANS

Mev. Cindy Prinsloo

ENGELS

Mev. Ilani Venter

ENGELS

Mev. Pitta Bosman

WISKUNDE

Mev. Corrie Gonsalves

WISKUNDE

Mnr. Martin Ras

NW/Teg

Mej. Carla Bosman

NW/Teg

Mnr. Karlo Blignaut

SW

Mev. Mariek Joubert

LO

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNS & KULTUUR

Mnr. Louis Bezuidenhout

KLASMUSIEK

Mej. Lizé-Mari Naudé

BYBELONDERRIG

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mev. Marlena Joubert

VERRYKING

Mev. Vicky Heynecke

GROUP

Mnr. James Labuschagné

GROUP

 

 

 
GRAAD 6

Mev. Melissa Louw

AFRIKAANS

Mnr. Hennie Maré

AFRIKAANS

Mev. Jeané Roodt

ENGELS

Mev. Alma Louw

ENGELS

Mev. Mireille Euler

WISKUNDE

Mev. Corrie Gonsalves

WISKUNDE

Mej. Carla Bosman

NW/TEG

Mev. Mariek Joubert

SW

Mnr. Fanie Vermeulen

LO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNS & KULTUUR EN GROUP

Me. Belinde Wiese

KUNS EN KULTUUR

Mnr. Louis Bezuidenhout

KLASMUSIEK

Mej. Lizé-Mari Naudé

BYBELONDERRIG

Mev. Marlena Joubert

VERRYKING

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mnr. James Labuschagné

GROUP

   
     
GRAAD 7

Mev. Heléne Blignaut

AFRIKAANS

Mev. Melissa Louw

AFRIKAANS

 

Mev. Ilisma Zietsman

ENGELS

Mev. Ilani Venter

ENGELS

Mev. Vanessa Joubert

WISKUNDE

Mev. Annette Coetzee

NW & LO

    

Mev. Nadine van der Walt

SW & GROUP

Mnr. Denzil Deacon

EBW

Mnr. Jozef Botes

TEGNOLOGIE

Me. Belinde Wiese

KUNS & KULTUUR

Mnr. Louis Bezuidenhout

KLASMUSIEK

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mev. Marlena Joubert

VERRYKING

Mnr. James Labuschagné

GROUP

 

 

 
LSOB-PERSONEEL

Mev. Mariëtte Deysel

Mev. Marinda de Beer

 

 

 
  Intermediêre- & seniorfase studente  

Mev. Leanne de Swardt

Mej. Lizé-Mari Naudé

Mej. Marli de Klerk

Mev. Nicola le Maitre

Mnr. Hardus le Roux

Mnr. Marciano Carriero

Mnr. Jarod Kearney

Mnr. Keagan Corbett

 

 

 
ADMINISTRATIEWE PERSONEEL

Mev. Hesta Möller

Mev. Irene Worral-Clare

Mev. Dina Davis

Mev. Christelle van Schalkwyk

Mev. Crizane Schraader

Mev. Cornu Pieterse

Mev. Marizanne Kruger