MAANDELIKSE POLL

Hoe bevind u ons nuwe webtuiste?
Interessante ontwerp, vloeiende interaksie en gebruikersvriendelik.
Baie gebruikersvriendelik en maklik om te gebruik.
Oorweldigend en te veel inligting.

maak toe 

Personeel

Inspirerende opvoeders en rolmodelle!

Gelukkige personeel verseker 'n geborge, gefokusde leeromgewing. Ervare, spesialis leerkragte en entoesiastiese studente vorm 'n toegewyde, positiewe onderrigspan in alle leersituasies. Lewenslange 'leerders'!

Mev. Tarien Bull neem deel aan die 2018 Nasionale Onderwystoekennings. Sy behaal 5de plek in die land in die afdeling "Laerskoolonderrig". 
 


 

SKOOLBESTUUR

Mnr. Henk Pieterse

Skoolhoof

 

Mev. Ina Visser

Adjunkhoof

(Grondslagfase)

Mnr. Jozef Botes

Adjunkhoof

(Sport & Terrein)

 Mev. Alma Louw

Adjunkhoof

(Akademie) 

Mev. Estelle van der Walt

Departementshoof

Gr. R

Mev. Erika Mentz

Departementshoof

Graad 1

Mev. Debbie Harmse

Departementshoof

Graad 2-3

Mev. Pitta Bosman

Departementshoof

Wiskunde & NW/Teg 

Mev. Jeané Roodt

Departementshoof

Afrikaans & Engels

Mev. Susan Scholtz

Departementshoof

SW & LO

Mnr. Denzil Deacon

Departementshoof

LO, Kuns & Kultuur      & Dissipline

Mev. Alma Louw

Departementshoof

EBW

Mev. Marlena Joubert

Departementshoof

Rekenaarstudie, Bybelonderrig & Verryking

Mev. Mariëtte Deysel

Departementshoof

LSOB

 

 

 

Graad R

Mev. Estelle van der Walt

Dolfynklas

Mev. Hester de Wet

Tarentaalklas

Mev. Carina Oosthuizen

Kameelperdklas

Mev. Riki Botha

Beertjieklas

Mev. Vicky Heynecke

Leeuklas

Mev. Meagan Nel

Olifantklas

Mej. Maryke Visser

Olifantklas

Mej. Adi Van Lille

SBO-student (LO)

 

 

 

 

Graad 1

Mev. Erika Mentz

Gr. 1 Katjieklas

Mej.Corrie Lehman

Gr. 1 Hondjieklas

Mev. Marietjie le Roux

Gr. 1 Hasieklas

Mev. Gerda vd Berg

Gr. 1 Pikkewynklas

Mev. Simonette de Wet 

Gr. 1 Minionklas

Mev. Ruchelle Bosman

Gr. 1 Uiltjieklas

 

Mej. Danielle Hechter

SBO-student (LO)

 

 

 

 

 

 

  GRAAD 2

Mev. Michelle Ferreira

Gr. 2 MF

Mev. Natasha Enos

Gr. 2 NE

Mev. Estelle Human

Gr. 2 EH

Mev. Odette Schultz

Gr. 2 OS

Mej. Bernice Kempen

Gr. 2 BK

Mev. Anneke Richter

Gr. 2 AR

Mej. Luné Visagie

SBO-student

 

 

 
 
GRAAD 3

 

Mev. Debbie Harmse

GR. 3 DH

Mev. Tarien Bull

GR 3 TB

Mev. Anel de Beer

GR. 3 AB

Mej. Kelmay Kotze

GR 3 KK

Mev. Yolinda Pretorius

GR. 3 YP

Mev. Chrisna Havenga

GR 3 CH

Mej. Wilmi Hendrikse

SBO-student

 

 

 

 

Mev. Adel Coetzee

RO

Mej. Yolandi Jooste

RO

 

 

GRAAD 4

Mev. Francis Vermeulen

AFRIKAANS

Mev. Carla Ras

AFRIKAANS

Mev. Vanessa Joubert

ENGELS

Mev. Corrie Gonsalves

ENGELS

Mev. Sonia Prinsloo

WISKUNDE

Mej. Melanie Viljoen

KUNS & KULTUUR

Mev. Sonja Reynecke

NW/TEG

Mev. Nadine vd Walt

SW

Mej. Mariska Prinsloo

LO

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mev. Marlena Joubert

 VERRYKING EN BYBELONDERRIG

Mnr. Martin Ras

GROUP

Mej. Megan Geduld

GROUP-HULP (DOGTERS)

Mnr. André Jordaan

GROUP-HULP (SEUNS)

 
     
GRAAD 5

Mev. Melissa Louw

AFRIKAANS

Mev. Carla Ras

AFRIKAANS

Mev. Corrie Gonsalves

ENGELS

Mev. Jeané Roodt

ENGELS

Mev. Pitta Bosman

WISKUNDE

Mev. Mart-Mari Strydom

WISKUNDE

Mej. Mariska Prinsloo

NW/Teg

Mnr. Karlo Blignaut

SW

Mev. Annette Coetzee

LO

Mej. Melanie Viljoen

KUNS & KULTUUR

Mnr. Henricus vd Westhuizen

BYBELONDERRIG

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mev. Marlena Joubert

VERRYKING

Mnr. Martin Ras

GROUP

Mej. Danelle Raaths

GROUP-HULP (DOGTERS) 

Mnr. Craig Booth

GROUP-HULP (SEUNS) 

 

 

 
     
                     GRAAD 6

Mev. Janine van Niekerk

AFRIKAANS

Mev. Carla Ras

AFRIKAANS

Mev. Alma Louw

ENGELS

Mev. Heléne Blignaut

ENGELS

Mev. Elizma Oosthuizen

WISKUNDE

Mev. Mart-Mari Strydom

WISKUNDE

Mej. Carla Bosman

NW/TEG

Mev. Mariek Joubert

SW

Mnr. Martin Ras

LO

Mev. Belinde Wiese

KUNS EN KULTUUR

Mej. Melanie Viljoen

KUNS & KULTUUR

Mnr. Henricus vd Westhuizen

BYBELONDERRIG

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mev. Marlena Joubert

VERRYKING

Mev. Susan Scholtz

GROUP

Mej. Bianca Enslin

GROUP-HULP (DOGTERS)

Mnr. Dandré Viljoen

GROUP-HULP (SEUNS)

 

     
GRAAD 7

Mev. Maureen van Wyk

AFRIKAANS

Mev. Carla Ras

ENGELS

Mej. Nerina van Wyk

ENGELS

Mnr. Hugo Koen

WISKUNDE

Mev. Jeanette Steyn

SW

Mev. Annette Coetzee

NW

Mnr. Denzil Deacon

EBW

Mev. Susan Scholtz

LO

Me. Belinde Wiese

KUNS & KULTUUR

Mnr. Jozef Botes

TEGNOLOGIE

Mev. Linda Jacobs

REKENAARS

Mev. Marlena Joubert

VERRYKING

Mnr. Martin Ras

LO

Mej. Léanne Kearney

GROUP (DOGTERS)

Mnr. Marciano Carriero

GROUP (SEUNS)

     
LSOB-PERSONEEL

Mev. Mariëtte Deysel

Mev. Marinda de Beer

Mej. Dianne Norval

  Studente  

Mej. Mariska Prinsloo

Mej. Denise Schoeman

Mej. Dianne Norval

Mej. Danelle Raaths

Mej. Lizé van de Vyfer

Mej. Suzaan Viljoen

Mej. Luné Visagie

Mej. Adi van Lille

Mej. Megan Geduld

Mej. Leanne Kearney

 

Mej. Bianca Enslin

 

Mej. Wilmi Hendrikse

Mej. Danielle Hechter

Mej. Michaela van Rooyen

Mnr. Hardus le Roux

Mnr. Dandré Viljoen

Mnr. Henricus van der Westhuizen

Mnr. André Jordaan

Mnr. Marciano Carriero

Mnr. Craig Booth

 

 

 

 

ADMIN. PERSONEEL

Mev. Hesta Möller

Mev. Irene Botha

 

 

Mev. Christelle van Schalkwyk

Mev. Crizane Schraader

Mev. Cornu Pieterse

Mev. Marizanne Kruger

 

Mnr. Bernard Deysel

Sportbestuurder

Mnr. Koos Steyn

Terreinbestuurder