MAANDELIKSE POLL

Hoe bevind u ons nuwe webtuiste?
Interessante ontwerp, vloeiende interaksie en gebruikersvriendelik.
Baie gebruikersvriendelik en maklik om te gebruik.
Oorweldigend en te veel inligting.

maak toe 

Leerderleiers

LEIERRADE 2019

HOOFLEIERS:

  1. Hoofseun: Minenhle Khumalo
  2. Hoofdogter: Jannéke de Wet
  3. Onderhoofseun: Hein Badenhorst
  4. Onderhoofdogter: Janeske van der Walt

DAGBESTUUR 2019:

SENIOR BLOKRAAD

  1. Zandré Schoeman
  2. Wikus Claassen

JUNIOR BLOKRAAD

  1. Minke Grobler
  2. Nicolaas Claassen

MEDIARAAD:

  1. Celita Lehmann
  2. Emma Cloete

SKOLIERPATROLLIE:

  1. Wessel Oosthuizen
  2. Leandri van der Walt

TERREINRAAD:

  1. Kimika Clark
  2. Teegan Rodrigues

SAALRAAD:

  1. Simoné Labuschagne
  2. Ian van Brakel

LEIERS

SENIOR BLOKRAAD:

  1. Anisha Bester
  2. Avian van den Heever
  3. Britney van Zyl
  4. Cassie Kukard
  5. Clerese Kemp
  6. Dané Sauer
  7. Kayla Pretorius
  8. Kiana Janse van Rensburg
  9. Lana Otto
  10. Mariancka Castillo
  11. Mari-Lee van der Westhuizen
  12. Mia van der Walt
  13. Renske van der Westhuizen
  14. Rivony van Rensburg
  15. Simoné Fisher

JUNIOR BLOKRAAD:

  1. Abigail Amos
  2. AJ Oosthuizen
  3. André Pienaar
  4. Anleo van der Merwe
  5. Bernard Blignaut
  6. Byran Wolfaardt
  7. Cailtlin van der Merwe
  8. Cammy Anderson
  9. Carisma Steyn
  10. Chloe Stacey
  11. Conner van Dalen
  12. De Wet Fourie
  13. Elrieze Oberholzer
  14. Helrié Dodds
  15. Jannelize Blignaut
  16. Joshua Fourie
  17. Kara Kleyn
  18. Katelyn Rossouw
  19. Kiara Neto
  20. Lance van der Vyver
  21. Lillie Wright
  22. Lizandri van den Berg
  23. Marco van Wyk
  24. Marci kock
  25. Nikita Neto
  26. Nina Breetveldt

MEDIARAAD:

  1. Allison van der Westhuizen
  2. Caylynn van der Walt
  3. Deonél de Beer
  4. Ilan Botha
  5. Juan-Mari Malan
  6. Kylie Luis
  7. Lu-Aniké Harmse
  8. Marisa Marx
  9. Salomé Vermaak
  10. Zanté Young
  11. Heike Marx
  12. Juanél Geer
  13. Mila Nel
  14. Milandri Koen
  15. Annye Fourie
  16. Estie du Plessis
  17. Heidri de Jager
  18. Henriëtte Fouché
  19. Minke Vermeulen
  20. Suné Cilliers

SAALRAAD:

  1. Chris van Rooyen
  2. Danelle Biewenga
  3. Estiaan Coetzee
  4. Johann Raath
  5. Jonathan Scheepers
  6. Louis Scheepers
  7. Luan Duvenhage
  8. Mikayla Mong
  9. Muzaan Dreyer
  10. Ruben Kruger
  11. Stian Erasmus
  12. Tersia Pieterse
  13. Wesley Bruwer

KLANK:

  1. Daniell Sauer
  2. Juan-Pierre Cronjé
  3. Trichardt Combrinck

SKOLIERPATROLLIE:

  1. Abigail Bester
  2. Busi Xaba
  3. FJ du Preez
  4. JP Cave
  5. La-Chereé van der Westhuizen
  6. Renante Combrinck
  7. Shania Sheehan
  8. Shaun Britz
  9. Xander de Kock
  10. Zack van Rooyen
  11. Anrich Kleyn
  12. Chanderize Bezuidenhout
  13. Dené garbers
  14. JJ Koekemoer
  15. Kesha de Villiers
  16. Luané Erasmus
  17. Malissa Barnard
  18. Sebastién van Heerden
  19. Tenisha Wilkens
  20. Tjaart Barnard

TERREINRAAD:

  1. Brian Lottering
  2. Carla Liebenberg
  3. Carli van Rensburg
  4. Christiaan Dednam
  5. Dillon Campbell
  6. Divan Burger
  7. Divan Erasmus
  8. Elrize Raath
  9. Hanno Niemand
  10. Henco Viljoen
  11. Jané Potgieter
  12. Jean van der Walt
  13. Johhny Behrens
  14. Justin Naudé
  15. Kayla Naudé
  16. Kayleigh Levey
  17. Kayleigh van der Heevr
  18. Liza Schoeman
  19. MJ Otto
  20. Motebang Kadi
  21. Naldo Kock
  22. Ricardo Enos
  23. Sherani Botes
  24. Xander Kotze
  25. Zander Bezuidenhout
  26. Matthew Breytenbach
  27. Mikayla Stols
  28. Nola Kruger
  29. Petro Mieny
  30. Renske Bosch
  31. Seth Jooste
  32. Simoné Henning
  33. Wilmari Huyser
  34. Xavier Steenkamp
  35. Zach van der Berg