MAANDELIKSE POLL

Hoe bevind u ons nuwe webtuiste?
Interessante ontwerp, vloeiende interaksie en gebruikersvriendelik.
Baie gebruikersvriendelik en maklik om te gebruik.
Oorweldigend en te veel inligting.

maak toe 

Leerderleiers

DAGBESTUUR 2017:

KOMITEEHOOFDE 2017:

SPANLEIERS 2017:

BLOKRAAD 2017:

SKOLIERPATROLLIERAAD 2017:

TERREINRAAD 2017:

MEDIARAAD 2017:

Leiers 2017

Dagbestuur:

  1. Nicolas Alberts
  2. Pieter Coetzé
  3. Colin Grobler
  4. Zelmarie Joubert
  5. Emma Koekemoer
  6. Nicole Murley
  7. Hannes van der Walt
  8. Zenanke Vorster

Komiteehoofde:

  1. Julian Jv Vuuren
  2. Almay Louw
  3. Isany Niemandt
  4. Sumari van der Merwe
  5. Nadia Marais
  6. Megan Lourens
  7. Nia Viljoen
  8. Timonique Corbett

Spanleiers:

  1. Minke Claassen
  2. Kate Liebenberg
  3. Jaco Kriek
  4. Sharlene Swanepoel
  5. Anthony Grobbelaar
  6. Megan Wilkens
  7. Hanru Marx
  8. Danyél Bernard
  9. Albert Cloete
  10. Chanri Roesch
  11. Wian van Aswegen
  12. Duan Stieger

Skolierpatrollie:

Seuns:

  1. Ruben Coetzee
  2. Willian Cussons
  3. Jaydee Jacobs
  4. Stephan Jv Renburg
  5. Juan Koen
  6. Reinhard Kriel
  7. Shaedon Landman
  8. Flynn Lategan
  9. Arnaud Strydom
  10. Henrico van Wyk
  11. Ryno Botha
  12. Regard Cloete
  13. Duncan du Plooy
  14. Kevin Jv Vuuren
  15. Melanie Venter
  16. Schalk Pienaar
  17. Estian Pieterse
  18. Stiaan Pieterse
  19. Gordon Robert
  20. Henno Smith
  21. Zander Steenkamp

Dogters:

  1. Nicole Welthagen
  2. Chanel Cilliers
  3. Elke Botha
  4. Annique Delport
  5. Melissa du Plessis
  6. Zanelle du Preez
  7. Zenobia Jv Rensburg
  8. Danique Kruger
  9. Denae Niemand
  10. Dioné Odendaal
  11. Anja Oosthuizen
  12. Anke Pienaar
  13. Nicole Potgieter
  14. Michaela van Vuuren
  15. Melanie Venter
  16. Zanelle Yssel

Mediaraad:

  1. Simoné Labuschagne
  2. Celita lehmann
  3. Muzaan Dreyer
  4. Leandri vd Walt
  5. Henriëtte Fouché
  6. Mari-Lee vd Westhuizen
  7. Minke Vermeulen
  8. Cathleen Engelbrecht
  9. Minke Grobler
  10. Rivony van Rensburg
  11. Sumarie de Wet
  12. Elsche Führi
  13. Daniell Coetzee
  14. Eliané Burger
  15. Roland Powell
  16. Zandré Grové
  17. Robyn Gouws
  18. Marianna Lourens
  19. Anri Scholtz
  20. Janeske vd Walt

Terreinraad:

  1. Hein Badenhorst
  2. Teegan Rodriques
  3. Janneke de Wet
  4. Nicholas Claassen
  5. Wikus Claassen
  6. Anrich Kleyn
  7. Zandré Schoeman
  8. Kimika Clark
  9. Sebastien van Heerden
  10. JJ Koekemoer
  11. Ian van Brakel
  12. Luan Duvenhage
  13. Chanderize Bezuidenhout
  14. Wesley Bruwer
  15. DeClan van Straten
  16. Wessel oosthuizen
  17. Mikayla Mong
  18. Kesha de Villiers
  19. Chane Vorster
  20. Renke vd Westhuizen
  21. Divan Coetzee
  22. Cassie Kukard
  23. Heidri de Jager
  24. Mia vd Walt
  25. Kayla Pretorius

Blokraad:

SENIOR BLOK:

  1. Viandré Coetzee
  2. Werner Coetzee
  3. Sean O'Donovan
  4. Henco Pieterse
  5. Adriaan klopper
  6. Ewald Kruger
  7. Jason Mulderij
  8. Simoné Vorster
  9. Yané du Plessis
  10. Michael Neto
  11. Heinrich van Wyk
  12. Drian Wessels

JUNIOR BLOK:

  1. Ashley Bester
  2. Riandi Ras
  3. Eljescha Badenhorst
  4. Anushké Bruwer
  5. Minoque du Preez
  6. Marli Erasmus
  7. Mila Jordt
  8. Lianca Joubert
  9. Anna Muller
  10. Chané Oberholzer
  11. Marochelle Skead
  12. Veruschka Swanepoel
  13. Kay-Lee van Aswegen
  14. Bianca Cilliers
  15. Nadine Bothma
  16. Alicia Burger
  17. Rozania Carriero
  18. Gaby Pretorius
  19. Danté Combrink
  20. Bakang Mayisela
  21. Wicus Olivier
  22. Keagan Botha
  23. Kaiden Botha
  24. Andries Brink
  25. Christiaan Brink

Saalraad:

  1. Meea Claassen
  2. Wilné Cloete
  3. Jeandré Fenner
  4. Shinelle Jv Renburg
  5. Rezelle Jv Renburg
  6. Sewie Mostert
  7. Chris Nel
  8. Marné Smit
  9. Francois van Heerden
  10. Shaun van Rooyen

KLANK:

  1. Rylan Rossouw
  2. Tian Potgieter